İletişim

Telefon: 0 212 359 6588

 

e-posta adresi: boun.gelisim@gmail.com

Adres: Aile ve Çocuk Araştırmaları Laboratuvarı, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs Psikoloji Binası  34342 Bebek/İstanbul

 

Laboratuvara nasıl gelebiliriz?

Metro: M2 Yenikapı-Hacıosman hattı üzerinde Levent durağında aktarma yaparak M6 Boğaziçi Üniversitesi hattıyla Güney Kampüs'e ulaşabilirsiniz.

Otobüsler: Taksim'den kalkan 559C, Kabataş'tan kalkan 43R hattı, Zincirlikuyu Metrobüs durağına da uğrayarak Boğaziçi Üniversitesi Güney Kapı'ya kadar gelir.

Şişli'den 59R, Sarıyer'den 59RS, Kadıköy'den 125, Hacıosman Metro'dan 59RH otobüsleri ile de Boğaziçi Üniversitesi Etiler Güney Kapı'ya ulaşabilirsiniz.

Sahil yolundan gelmek isteyenler için 22, 22RE, 25E, 40, 40T ve 42T hatlı otobüsler Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü'nün alt kapısı olan Bebek Kapı'ya kadar gelir.

Sahil yolundan gelen ve üst kapıdan giriş yapmak isteyenler,  F4 Füniküler Hattı Bebek/Aşiyan durağı aracılığıyla Boğaziçi Üniversitesi Etiler Güney Kapı'ya ulaşabilir.

Kendi arabanızla gelmeyi tercih ederseniz, arabanızı Güney Kampus'teki Öğrenci otoparkındaki herhangi bir yere park edebilirsiniz.

Laboratuvarımız Güney Kampüste Psikoloji/Sosyoloji Binası'nın alt katında bulunmaktadır.

 

 

Bize yazın!

Çalışmalar hakkında bilgi almak için boun.gelisim@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki forma iletişim bilgilerinizi de bırakabilirsiniz. Böylece biz sizinle iletişime geçip çalışmamız hakkında detaylı bilgi verebiliriz.